!!! Özel satış !!! İndirimli Fiyat

5 adet 3dB LC/APC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit, erkek-Kadın

Satış
İndirimli Fiyat
Yeni koleksiyonlar

5 adet 3dB LC/APC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit, erkek-Kadın

Derecelendirme:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
o203

Etiketler: Ucuz 5 adet 3dB LC/APC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit, erkek Kadın, Yüksek Kalite 5 adet 3dB LC/APC Tekli Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit, erkek-Kadın, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Stokta var
₺96.72


3dB LC/APC Erkek Kadın Tekli Fiber Zayıflatıcı, sabit Tip
sabit Optik Zayıflatıcılar uygulamalarda kullanılır bir önceden belirlenir ışık miktarını kaybı belirtilir.
biz teklif LC, FC, SC, ST, MU farklı sabit ile sabit zayıflatıcı zayıflama seviyesi, 1dB gelen 30dB için.
anahtar Özellikleri
dalgaboyu Bağımsız
dayanıklılık ve Basit ve Güvenilir Yapısı
özellikler
öğe
SM:
MM
çalışma Dalgaboyu
1310nm, 1550nm
850nm, 1300nm
geri dönüş kaybı
≥60dB
--
zayıflama Doğruluk
+/-0.5dB (10dB için 1 için) +/-1.0dB (30dB için 11 için)
polarizasyon Bağımlı Kaybı
≤0. 2dB
Max. Optik Giriş Gücü
200 mW
çalışma Sıcaklığı Aralığı
-40 ~ 80 ° C

  • Marka Adı: CICVCHC
  • Ürün Uzunluğu: 30m
  • Lif Tipi: Tek Modlu
  • Uyumlu: Özelleştirilmiş Markalar
  • Model Numarası: AT-M-LCA
  • Bağlayıcı Tipi: LC/APC
  • Type: Fixed Male-Female
  • Optic Fiber Type: Single Mode (9/125)
  • Connector Type: LC/APC
  • Attenuator: 3dB
  • Packing: 5pcs per big poly bag

  • Birim Tipi: Paket
  • Paket Boyutu: 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)
Bir değerlendirme yazın

Şunlar da hoşunuza gidebilir!